همیار یک | با همیار یک همه چیز آسان می شود !

بازیابی اطلاعات از دست رفته همیشه دغدغه بسیاری از کاربران بوده امروز در همیار یک قصد معرفی یک برنامه قدرتمند در زمینه بازیابی فایل های از دست رفته گوشی اندرویدی شما را داریم . Undeleter Recover Files برنامه ای جهت بازیابی فایل های از دست رفته گوشی اندرویدی شما مانند فیلم ، عکس ، پیامک ها و ... است . کار کردن با این برنامه بسیار آسان است . خیلی از کاربران فکر میکنند برای بازیابی فایل های از دست رفته حتما باید از کامپیوتر استفاده کنند در صورتی این یک باور نادرست است . البته این برنامه برای بازیابی داده های از دست رفته به روت نیازمند است . از لینک زیر اقدام به دانلود برنامه نمایید . دانلود Undeleter Recover Files از گوگل پلی بعد از نصب برنامه وارد برنامه شوید صفحه اصلی برنامه را در تصویر زیر می بینید . دوستان بار دیگه عرض میکنم برای اینکه برنامه بتواند بر روی گوشی شما کار کند حتما گوشی شما باید روت باشد . - گزینه Restore files برای زمانی کاربرد دارد که شما می خواهید تصاویر ، فیلم ها و خلاصه هر نوع فایلی را بازیابی کنید باید از این گزینه استفاده کنید . - گزینه Restore data برای زمانی است که شما می خواهید داده های دیگری از جمله پیامک ها ، تماس ها و ... را بازیابی کنید - گزینه Shred برای پاک کردن فایل هایی که نصفه و نیمه از روی حافظه پاک شده اند کاربرد دارد . برای مثال ما چند وقت پیش به اشتباه چند فایل تصویری و صوتی را از گوشی خود پاک کردیم حالا برای بازیابی آنها از گزینه اول یعنی Restore files استفاده میکنیم . بعد از لمس گزینه اول کمی منتظر بمانید بعد از آن با منوی زیر مواجه می شوید:در اینجا باید حافظه مورد هدف جهت بازیابی را انتخاب کنید منظور از Internal storage یعنی حافظه داخلی اگر حافظه مورد نظر شما حافظه داخلی نیست با زدن Show more... حافظه دیگری را انتخاب کنید . بعد از انتخاب حافظه وارد منوی زیر می شوید . Journal scan:برای بازیابی Quick یا به قولی بازیابی سریع کاربرد دارد . یعنی به عمق کمتری از حافظه می رود ولی سریع تر عملیات اسکن حافظه را انجام می دهد . Deep scan:اسکن عمیق حافظه برای استفاده از تمام توان بازیابی از این گزینه استفاده کنید . Generic scan:این نوع اسکن برای بازیابی داده هایی که هنگام ریست فکتوری یا فرمت دستگاه از بین رفته اند کاربرد دارد . به فرض مثال ما گزینه Deep scan را انتخاب کردیم و با منوی زیر مواجه شدیم . این منو از شما پسوند فایل هایی که می خواهید آن ها را بازیابی کنید سوال میکند . برای مثال IMAGES ها پسوند تصاویر هستند . بعد از انتخاب پسوند های مورد نظر دکمه NEXT فعال می شود آن را لمس کنید تا عملیات بازیابی شروع شود .

برای مشاهده اطلاعات بازدید صفحه همیار یک | با همیار یک همه چیز آسان می شود ! شما میتوانید از طریق لینک زیر آخرین اطلاعات بازدیدکنندگان این صفحه در ترافیسِت را مشاهده نمایید:

توجه داشته باشید که صفحات تولید شده در ترافیسِت برای این صفحه از وب سایت hamyaryek.ir دارای لینک مستقیم به همیار یک | با همیار یک همه چیز آسان می شود ! هستند