ثبت پیوند در ترافیست برای افزایش بازدید سایت

ثبت نام در ترافیست:

اولین مرحله در افزایش آمار بازدید وب سایت شما، ثبت نام در ترافیست است. شما می توانید برای ثبت نام ایمیل و نام خود را وارد کنید و اکانتی جدید در ترافیست بسازید و یا اینکه می توانید با اکانت گوگل خود در ترافیست وارد شوید. پس از ثبت نام شما به طور مستقیم به بخش افزودن آدرس سایت برده می شوید.

وب سایت خود را در لیست اضافه کنید:

پس از ثبت نام مرحله بعدی افزایش وب سایت شما در فهرست وب سایت ها برای تبادل لینک می باشد.

تنها کاری که لازم است انجام دهید نوشتن آدرس سایت می باشد. پس از وارد کردن نام سایت، نحوه نمایش آن برای کاربران به شما نمایش داده شده و پس از تایید شما، تیتر و توضیحات سایت به طور خودکار استخراج می شود.

اطلاعات سایت خود را تکمیل کنید:

شما می توانید تیتر و توضیحات استخراج شده توسط ترافیست را اصلاح کنید. در این مرحله شما باید دسته بندی سایت خود را انتخاب کرده و امتیازی برای بازدید کنندگان سایت خود در ترافیست تعیین کنید.

انتخاب مقدار امتیاز به شما بستگی دارد. شما بسته به بودجه خود می توانید امتیازی بین 10 تا 100 برای بازدید کنندگان تخصیص دهید.

سایت شما آماده برای افزایش آمار بازدید می باشد:

به این ترتیب سایت شما به لیست افزوده شده و آماده افزایش آمار بازدید می باشد. هر کاربر محدود به تعداد 12 وب سایت می باشد.

صفحات افزوده شده پس از تایید مدیر سایت برای سایر کاربران نمایش داده می شود.

ترفند افزایش آمار بازدید

جمع آوری امتیاز

در هنگام ثبت نام:

شما پس از ثبت نام در ترافیست، با تایید ایمیل در یافت شده از طرف سایت، 2500 امتیاز دریافت می کنید. با این امتیاز می توانید پیوند های خود را برای بازدید در فهرست پیوند های ترافیست قرار دهید.

با بازدید پیوند های کاربران:

روش اصلی کسب امتیاز بازدید از پیوند های ثبت شده در ترافیست می باشد. برای اینکار کافیست پس از ورود به سیستم، روی هر پیوندی در فهرست کلیک کرده، چند ثانیه صبر کنید، عکس نمایش داده شده را تایید کنید و به راحتی امتیاز را بگیرید. تبادل بازدید از پیوند ها و امتیاز ها ترفند افزایش آمار بازدید در ترافیست می باشد.

بازدید بیشتر:

شما علاوه بر دریافت امتیاز به ازای بازدید از لینک ها می توانید با تعداد بازدید های خود نیز امتیاز کسب کنید. ترافیست پس از تعداد بازدید مشخصی به شما جایزه می دهد. هر چه تعداد بازدید های شما بیشتر باشد، جایزه بیشتری دریافت خواهید کرد. برای مشاهده تعداد بازدید های خود و اطلاع از جوایز می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

همکاری و معرفی ترافیست:

شما می توانید با معرفی دوستان و آشنایان خود به ترافیست، به ازای هر نفر که در ترافیست عضو می شود تا 1000 امتیاز دریافت کنید. برای اینکار کافیست آدرس ترافیست را با کد مشخصه خود که در حساب کاربری شما قرار دارد، در سایت خود بگذارید یا از بنر های آماده شده در ترافیست برای معرفی در سایت خود استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه افزایش بازدید سایت با همکاری و معرفی ترافیست مراجعه کنید.

ترفند افزایش آمار بازدید