شرکت فناوری اطلاعات پارسیان میزبان
شرکت فن آوری اطلاعات پارسیان میزبان از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید سیستم های مکانیزه و کاربردی آغاز کرد. با توجه به گسترش روزافزون علم و فناوری در زمینه نرم افزار و وب، نیاز افراد نیز نسبت به شرکت های ارائه دهنده خدمات حرفه ای در زمینه فناوری اطلاعات و وب افزایش می یابد.
فعالیت شرکت پارسیان میزبان با ارائه خدمات میزبانی وب آغاز و بر اساس نیاز بازار به سمت میزبانی نرم افزارهای کاربردی تحت وب، تولید سیستم های یکپارچه مدیریت تحت وب و دیگر فعالیت ها در زمینه فناوری اطلاعات، متمایل گردیده است.
امید است تا در دنیای مدرنی که آموزش و یاد‌گیری از شاخصهای بارز توسعه پایدار در آن است، ابزارهای کاربردی فراهم شده توسط پارسیان میزبان، سهولت دسترسی کاربران این خدمات به اهداف بلند مدتشان را فراهم آورد.

سایت ترافیست
سایت ترافیست به منظور بالا بردن میزان بازدید سایت های شما عزیزان توسط شرکت فناوری اطلاعات پارسیان میزبان ایجاد گردید. در این سایت شما به صورت رایگان می توانید بازدید سایت خود را بالا برده و با این کار به جذب مشتری بیشتر بپردازید. همچنین از طریق افزایش بازدید سایت، رنک الکسا و سئوی سایت خود را بهبود بخشید.
مزیت سایت ترافیست در آن است که شما حتی بدون نیاز به پرداخت هزینه، تنها با بازدید از سایت های ثبت شده در ترافیست می توانید به کسب امتیاز بپردازید. به میزان امتیازات کسب شده و امتیازی که شما برای سایت خود در نظر می گیرید، بازدید از سایت شما نیز صورت میگیرد. جمع آوری امتیازات از طرق دیگری به غیر از بازدید نیز می تواند صورت بگیرد. به طور مثال شما در بدو ورود، پس از ثبت نام، ۲۵۰۰ امتیاز هدیه کسب خواهید کرد. و یا ازطریق معرفی این سایت به دوستان و آشنایان خود امتیاز دریافت می کنید.
در صورتی که امکان فعالیت در سایت ترافیست و یا معرفی آن به دوستان برای شما وجود ندارد، می توانید امتیاز برای خود خریداری کنید. برای آشنایی بیشتر با روش کار این سایت می توانید به صفحه " چگونگی افزایش آمار بازدید " مراجعه بفرمایید.